تبلیغات
درهای یه وری! - موهایم را مثل نیمار کوتاه کردم. عرعر شادمانی سر دهید.
ای كاش كه جای آرمیدن بودی....یا این ره دور را رسیدن بودی
دوشنبه 5 بهمن 1394

موهایم را مثل نیمار کوتاه کردم. عرعر شادمانی سر دهید.گائوری خان را می شناسید؟ من هم تا همین چند وقت پیش نمی شناختم. اما وقتی اتفاقی پیجش در اینستاگرام را یافتم فهمیدم چقدر من این زن را دوست دارم. گائوری همسر شاهرخ خان بازیگر معروف هندی است. 25 سال از ازدواجشان  می گذرد و 3 فرزند دارد. در کنار این ها طراح دکوراسیون داخلی است. 

برای منی که خواهان کشف انسان ها هستم اینستاگرام فضای جالبی است. وقتی پیج گائوری را باز می کردم، انتظار داشتم پیج او پر از عکس های دو نفره و بعضا تک نفره شاهرخ خان باشد. چرا که همسر مرد معروفی چون شاهرخ خان بودن ان هم در کشوری مثل هند باید پررنگ ترین قسمت زندگی او باشد. اما نبود. جز یکی دو تا عکس در رویدادهای مختلفی نظیر تولد هتریک یا هرتیک یا هارهار تیک :دی روشن (که همان ها هم ننوشته بود من و همسرم عزیزم و فلان. عکس هم دو نفره نبود. دسته جمعی بود تقریبا و فقط گپشن زده بود که هپی برزدی هرتیک یا هتریک یا هارهارتیک!) رد کمرنگی از همسرش در اینستاگرام نبود. به حای همه این ها پیجش پر بود از طراحی هایش و آن بخش از زندگیش که او را به تنهایی موفق نشان می دهد. راستش خیلی خوشم امد. از همان خوش آمدن هایی که از آنا لواندوفسکی خوشم میاد یا از کلیر آندروود. خوش آمدن از زن هایی که  شوهرشان نقطه بولد زندگیشان باید باشد و نیست و خودشان نقطه بولد زندگیشان هستند. حتی اگر شوهرت شاهرخان، فرانک آندروود و رابرت لواندوفسکی باشد. من این ها را تحسین می کنم و الگو قرار می دهم. این ها زنان ارزشمندی هستند. حتی آنجلینا جولی و  کیم کارداشیان نیز که به نظر استقلال شخصیت زیادی در زندگیشان دارند نیز جز این دسته بندی نیستند. چون خیلی جاها به همراه همسرشان تعریف می شوند. ولی گائوری و کلیر و آنا در عین اینکه عاشق زندگی مشترکشان هستند و عاشقانه همسرشان را دوست دارند، بدون آنها نیز تعریف کامل و تحسین برانگیزی دارند.

اندنامه: یک اتفاق جالبی افتاده این روزها که دوست دارم برایتان تعریف کنم که فکر کدن به آن برایم شیرین است و تجربه جالبی بود که خیلی دوست داشتم و دوست دارم توضیحش دهم و بگویم اووووف چقدر خوب و خواستنی هستند بعضی لحظه ها ولی به جای همه این ها شاهد اتفاقی باشید که به درت در درهای یه وری رخ می دهد. عکس ببینید. :)


این را آنا به برای تبریک تولد رابرت در اینستاگرامش گذاشته بود. به نظر شما رابرت لواندوفسکی خوش بخت ترین مرد دنیا نیست؟